Head Office RPR Sebastian Moltu Sp.K.
Sławomira 4/5, 71-606 Szczecin, Poland
office@rempolresources.com
phone +48 91 488 87 57, +48 91 488 87 50

Human Resources Specialist - Kamila Czerniawska
(Kadry i płace)
phone +48 91 488 87 52, mobile +48 600 410 400
kamila@rempolresources.com

Logistic and HMS Specialist - Magdalena Jankowska
(Zakwaterowanie, odzież robocza, paliwo, diety)
phone +48 91 488 87 52, mobile +48 668 871 136
mjankowska@rempolresources.com

Logistic and Transport Specialist - Marcin Podlecki
(Transport pracowników i realizacja zamówień)
mobile +48 668 871 131
mpodlecki@rempolresources.com

Project Manager - Beata Kadłubek
(Rekrutacja i obsługa kontraktów firmy Rem-Pol Resources)
phone +48 91 488 87 57, mobile +48 600 410 300
bkadlubek@rempolresources.com

Administrative Specialist - Katarzyna Bukowiecka-Łytka
(Nadzór nad dokumentacją)
phone +48 91 488 87 50
klytka@rempolresources.com

Assistant - Lidia Możdżyńska
(Obsługa bazy danych)
lmozdzynska@rempolresources.com

Recruitment and Administration Specialist - Agata Sowińska-Wichrowska
(Rekrutacja, planowanie podróży)
phone +48 91 488 87 57, mobile +48 604 863 634
asowinska@rempolresources.com

Director IT - Mieczysław Mozgiel
(Zarządzanie IT, koszty)
phone +48 91 422 40 88, mobile +48 692 485 446
it@rempolresources.com




Office in Gdynia
Kartuska 14a/6, 81-002 Gdynia, Poland
office@rempolresources.com
phone +48 668 87 11 30


Recruitment Specialist - Adamczyk-Kaczmarczyk Agnieszka
(Rekrutacja i obsługa kontraktów firmy Rem-Pol Resources)
mobile +48 668 87 11 30
aadamczyk@rempolresources.com

Recruitment Assistant - Karolina Kulig
(Rekrutacja i obsługa kontraktów firmy Rem-Pol Resources)
mobile +48 668 87 11 33
kkulig@rempolresources.com

REM-POL Resources, ul. Sławomira 4/5, 70-606 Szczecin