Polityka prywatności

Aktualnie poszukujemy

Elektryk okrętowy

nr ref. E/19

Miejsce pracy:
Norwegia, miejscowość: Ulsteinvik

Opis stanowiska:
* układanie kabli na torach kablowych,
* podłączanie szaf sterowniczych,
* montaż instalacji elektrycznych,
* praca według planów elektrycznych.

Wymagania:
+ Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku elektromonter, elektryk (mile widziane doświadczenie nabyte w Norwegii),
+ Warunkiem koniecznym są uprawnienia DSB.

Mile widziana
+ GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

Oferujemy:
Zatrudnienie na norweskiej umowie; w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego),
Norma czasu pracy: 54 tygodniowo,
Składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawce;
Atrakcyjne wynagrodzenie od 220 NOK adekwatnie do umiejętności
Feriepenger 10,2%,
Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych,
Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia;
Transport z/do Norwegii

Wyślij swoje CV na rekrutacjaszczecin@rempolresources.com lub rekrutacjagdynia@rempolresources.com

Nie zapomnij dołączyć klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa zgodnie z postanowieniem ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie o danych osobowych
RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa, ul. Sławomira 4/5, 70-606 Szczecin