Polityka prywatności

Aktualnie poszukujemy

Kierowca kat. D + magazynier

nr ref. KD/19

Miejsce pracy:
Norwegia,miejscowości Gursken, Ulsteinvik

Zadania:
- transport pracowników na terenie Norwegii m.in. do i z miejsca pracy / miejsca zakwaterowania
- transport pracowników na trasie Polska a Norwegia
- obsługa magazynu w Norwegii

Wymagania:
- doświadczenie minimum 2 lata w prowadzeniu autokaru
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w pracy w magazynie – m ile widziane

Oferujemy:
zatrudnienie na umowie norweskiej;
pracę w systemie rotacyjnym (4tyg.w pracy, 2tyg.w domu);
tygodniowa norma czasu pracy 54h
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatnie do doświadczenia i umiejętności
feriepenger 10,2%;
opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
bezpłatne zakwaterowanie;
wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika

Wyślij swoje CV na rekrutacjaszczecin@rempolresources.com lub rekrutacjagdynia@rempolresources.com

Nie zapomnij dołączyć klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa zgodnie z postanowieniem ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie o danych osobowych
RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa, ul. Sławomira 4/5, 70-606 Szczecin