Polityka prywatności

Aktualnie poszukujemy

Monter maszyn i urządzeń okrętowych/Mechanik

nr ref. MMUO/19

Miejsce pracy:
Norwegia, miejscowości Gursken, Ulsteinvik

Opis stanowiska:
- remont m.in.: silnika głównego; agregatów prądotwórczych; pomp; wind kotwicznych; łożysk; sterów; wałów; fundamentów...

Wymagania:
- minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku w przemyśle okrętowym (mile widziane doświadczenie w Norwegii)

Mile widziana
- GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ w razie uruchomienia projektu

Oferujemy:
- norweska umowa o pracę
- zatrudnienie w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego)
- norma czasu pracy: 54 tygodniowo
- stawka od 180 NOK adekwatnie do umiejętności
- Feriepenger 10,2%
- składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawcę
- opieka polskiego Area Managera w Norwegii
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia
- wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika

Wyślij swoje CV na rekrutacjaszczecin@rempolresources.com lub rekrutacjagdynia@rempolresources.com

Nie zapomnij dołączyć klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa zgodnie z postanowieniem ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie o danych osobowych
RPR Sebastian Moltu Spółka Komandytowa, ul. Sławomira 4/5, 70-606 Szczecin