Rem-Pol Resources Norway AS to spółka zarejestrowana w Norwegii jako agencja pośrednictwa pracy dla norweskich pracodawców w branży stoczniowej oraz przemysłowej. Firma nie tylko wynajmuje pracowników, ale również wykonuje prace stoczniowe, specjalizując się w pracach montażowych na terenie Norwegii oraz Polski.

RPR Sebastian Moltu sp.k., zarejestrowana w Polsce (w Szczecinie), zajmuje się rekrutowaniem oraz kadrą administracyjną dla pracowników w Norwegii.

Dostarczamy siłę roboczą oraz usługi dla przemysłu stoczniowego, naftowego i gazowego, żeglugi, a także sektora morskiego oraz przetwórstwa.

Firma REM-POL Resources powstała na początku roku 2006. Została zarejestrowana jako działalność gospodarcza osoby fizycznej i uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Szczecina: UN/026219/06 z dnia 01 lutego 2006 r. Początkowy okres funkcjonowania firmy to nawiązywanie kontaktów oraz działalność pod kątem poszukiwania miejsc pracy dla polskich marynarzy i oficerów na norweskich statkach specjalistycznych. Dnia 22 marca 2006 r. firma REM-POL Resources uzyskała certyfikat wstępny jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich. Certyfikat został wydany przez Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

W połowie kwietnia 2006 r. pierwsi pracownicy zostali wysłani do pracy w stoczni Havyard w miejscowości Leirvik w Norwegii. Kontrakt dotyczył wysokokwalifikowanych pracowników w zawodzie piaskarz-malarz oraz monter rusztowań okrętowych.

Rem-Pol Resources to dużo więcej niż wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza z Polski, gotowa dać z siebie wszystko dla Twojej Firmy.

Rem-Pol Resources to pełen profesjonalizm i pewność, że każda praca zostanie wykonana rzetelnie, na czas i zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa.

Dnia 18.06.2007 r. w dowód uznania utrzymania wysokiego standardu obsługi, firma Rem-Pol Resources otrzymała certyfikat jakości ISO 9001:2000 wydany, przez Det Norske Veritas.

Słowem kluczowym naszej działalności jest BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ. Dlatego właśnie wszyscy nasi pracownicy wykonujący pracę dla Państwa przedsiębiorstwa pracują pod kierownictwem osób płynnie porozumiewających się w języku angielskim bądź norweskim.